Tlač dokumentov

Profesionálne spracovanie dokumentov

TLAČÍME

Nezáleží, či posielate vaše faktúry denne alebo jedenkrát mesačne. Prispôsobíme sa vašim potrebám. Pošlite nám vaše fakturačné dáta a do 24 hodín budú vytlačené, naobálkované a bezpečne doručené poštovej spoločnosti na doručenie adresátovi.


TECHNICKÉ ÚDAJE:
  • Tlač do formátu A3, papier do hmotnosti 200g
  • Jednostranná, obojstranná a viacstranová tlač
  • Čiernobiela/Plnofarebná tlač
  • Predtlačené materiály a obálky

Mmarketingové materiály - sú dôležitou súčasťou nášho portfólia. Radi sa postaráme o tvorbu vašich marketinových listov, vizitiek, predtlačených materiálov alebo darčekov pre zákazníkov.

Oobálkovanie - Máte veľa dokumentov, ktoré potrebujete zaobálkovať? Kontaktujte nás a my naobálkujeme vaše dokumenty na vysokokapacitných strojoch do akejkoľvek obálky, napríklad C65/C5/C4. Tieto vám radi doručíme späť alebo odovzdáme poštovému operátorovi na doručenie.

Ddoručovanie - vďaka našim výrazným objemom máme veľkoobchodné ceny na doručovanie. Staňte sa zákazníkom spolončosti Smart Post a šetrite na poštovnom od prvej zásielky.

NAŠA KAPACITA

Tlače dokumentov za deň - 500000

Obálkovania za deň - 300000

CHCETE S NAMI SPOLUPRACOVAŤ?

Kontaktujte naše obchodné oddelenie a staňte sa našim zákazníkom.

Kontaktujte nás

Smart Post s.r.o.

Máme široké portfólio služieb pre všetky veľkosti spoločností. Pomôžeme vám tlačiť / digitalizovať, fyzicky aj elektronicky doručiť / archivovať vaše dokumenty.

Kontaktujte nás
© 2015. «Smart Post s.r.o.».